Sitemizde şuan toplam 1432 film bulunmaktadır.

intikam dizisi 6. bölüm full izle tek parça 14.02.2013, İntikam 6 bölüm 14 Şubat 2013 son bölüm izle

146
FILM BILGILERI 428 gün önce eklendi
intikam dizisi 6. bölüm full izle tek parça 14.02.2013, İntikam 6 bölüm 14 Şubat 2013 son bölüm izle

Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu ve huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğraması ile başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin ise babasından koparılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirini göremeyecektir. Derin yalnız geçirdiği seneler içerisinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Hapisteki Adil’inse, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin’in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin’e, bütün gerçeği anlatmak için günlük yazar. Derin, babasının günlüğüne, ancak 18 yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil’i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil hapiste, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür. Seneler sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin’in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için tüm geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu elinden alan insanların arasına geri döner. Derin’in bundan sonra ismi Yağmur Özden’dir. Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur’un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur ise bütün düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.

Tür: İntikam, Yerli Diziler

Yapım: 2013 - Türkiye

Yönetmen: Mesude Erarslan

Oyuncular: Beren Saat (Yağmur Özden) , Nejat İşler (Rüzgar Denizci) , Mert Fırat (Kerem Arsoy) , Engin Hepileri (Hakan Eren)

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

intikam dizisi 6. bölüm full izle tek parça 14.02.2013, İntikam 6 bölüm 14 Şubat 2013 son bölüm izle l intikam dizisi 6. bölüm full izle tek parça 14.02.2013, İntikam 6 bölüm 14 Şubat 2013 son bölüm izle l intikam dizisi 6. bölüm full izle tek parça 14.02.2013, İntikam 6 bölüm 14 Şubat 2013 son bölüm izle